Beşiktaş sabretti Vida’yı bitirdi . - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Beşiktaş sabretti Vida’yı bitirdi .

Share This

Yönetim 3 ay önce Vida için Dinamo Kiev’e 5 milyon Euro önermiş ancak Ukrayna kulübünden ret cevabını almıştı. Vida’nın sözleşmesinin sene sonunda bitecek olmasını iyi kullanan Beşiktaş sabredip işi bitirdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın Vida planı sonunda tuttu... Siyah-Beyazlı yönetim bundan 3 ay önce Hırvat futbolcu için Dinamo Kiev kulübüne 5 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli önermiş ancak Ukrayna kulübünün yöneticileri ret cevabı vermişti. Vida'nın Kiev'le olan sözleşmesinin bu yılın sonunda bitecek olmasını iyi bilen Siyah-Beyazlı yönetim bu cevabın ardından sessiz bir bekleyişe girdi. Daha önce tok satıcı rolü üstlenen Dinamo Kiev ise bu oyuncuyu istediği rakama satamayınca Beşiktaş'ın sunduğu 2 milyon Euro'ya razı oldu.

VİDA İLE 2+1 YILLIK SÖZLEŞME YAPILACAK
Beşiktaş Yönetimi bu transferi yarın duyurmaya hazırlanırken Hırvat yıldızla 2+1 yıllık anlaşma imzalanacağı öğrenildi. Öte yandan Hırvat futbolcu Dinamo Kiev'de birlikte forma giydiği Jeremain Lens'le olan bir fotoğrafını paylaştı. Vida'nın bu paylaşımı artık bu transferin bittiği şeklinde yorumlandı. Beşiktaş Yönetimi Vida'yı transfer ederek stoper krizine kesin olarak nokta koymayı hedefliyor..

Kaynak : Takvim

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZPost Bottom Ad