Allianz Arena "Beşiktaş" sesleriyle inliyor! - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu ilk maçında bu akşam Bayern Münih ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Maç öncesinde Beşiktaş taraftarları Allianz Arena'yı 'Beşiktaş' sesleriyle inletiyor.


siyahlabeyaz | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu ilk maçında Bayern Münih-Beşiktaş maçı için artık geri sayıma geçildi.


Mücadelenin başlamasına kısa bir süre kala, taraftarlar maçın oynanacağı Allianz Arena'yı doldurmaya başladı. Beşiktaş'ın Lyon'la oynadığı maçta yaşananlar nedeniyle UEFA, Beşiktaş'a şartlı ceza vermiş, bu nedenle SiyahBeyazlı yönetimde bu sene Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı maçlara taraftar götürmemişti. İki takımın eşleşmesinin belli olmasının ardından Bayern Münih cephesi Beşiktaşlı taraftarlara bilet satmayacaklarını duyurmuştu. Ancak bireysel olarak bilet almayı başaran birçok Beşiktaşlı ve Türk taraftar, Allianz Arena'ya akın etti, binlerce Bayern taraftarına karşı 'Beşiktaş' sesleriyle tribünleri inletti.

Maçın başlamasının ardından Beşiktaş taraftarının deyim yerindeyse Allianz Arena'ya yaptığı ''Truva''yı kaç kişiyle gerçekleştirdiği de netleşecek. (Fanatik)
Post Bottom Ad