Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » » Candaş Tolga Işık'tan canlı yayında Erman Toroğlu'na cevap! "Herhalde kaçak seyirci var da..."


siyahlabeyaz 15:28:00 0

Beşiktaş yöneticisi Candaş Tolga Işık, Fenerbahçe derbisinin ardından A Spor canlı yayına bağlanarak Erman Toroğlu'nun "Herhalde kaçak seyirci var da merdivenlerde oturuyor." sözlerine cevap verdi.


siyahlabeyaz | Canlı yayına bağlanan Candaş Tolga Işık şunları söyledi:

"KAÇAK SEYİRCİ DİYE BİR ŞEY OLAMAZ"
"Kaçak seyirciye dair konuşmalar oldu. O yüzden bağlandım. Böyle bir şey yok. Eğer varsa bizim açımızdan da önemli. Bizim gözlemlerimiz böyle bir şeyin olmadığına dair. Vodafone Park bu konuda ciddi anlamda üst düzeyde gözlemlenen bir stat. Sizde böyle bir şey varsa bunu paylaşmanızı rica ediyorum. Seyretmediğim bir yayın için söylemek istemem ama eğer böyle bir şey varsa paylaşılmasını rica ediyorum."


ERMAN TOROĞLU: MERDİVENLER GÖRÜNMÜYOR"
Erman Toroğlu, "Sizin statta oynanan maçların bazılarında merdivenler çekimlerde görünmüyor. dedikten sonra Candaş Tolga Işık, "Bu hassas olduğumuz konu. Devre arasında seyirciler koltuklarına otururken, girerken, çıkarken orada o alanı bazen zaman orada olduklarını görüyoruz. Biz bu konuda hassasız. O anonsları o yüzden yapıyoruz. Bundan bahsediyorsanız kaçak seyirciden değil, biletli seyirci için anons yapılıyor. Burada statta güvenlik kameralarımız var ve üst düzey güvenlik önlemlerimiz var. Hep birlikte de bakabiliriz. Kaçak seyirci söz konusu değil." diye konuştu.

"TFF'DEN UYARI ALMIŞLIĞIMIZ YOK"
Erman Toroğlu, görüntülere bakıyorum simsiyah görüntü var ve hiç koridor görünmüyor. Siz hiç TFF'den uyarı aldınız mı? diye sorunca Candaş Tolga Işık, "Kaçak seyirci için TFF'den uyarı almışlığımız yok. Bizim stadımızda kaçak seyirci olması söz konusu değil. O anki heyecanla aralarda duruyorsa bu başka bir şey. Ancak biletsiz, kanun dışı olmaması gereken seyirci varsa bunu kabul etmemiz mümkün değil. Merdiven boşlukları dolu ve onlar biletli seyirci." dedi. (Haber1903)
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt