Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » Mehmet Demirkol: "Aykut Kocaman, 'Ben rakiplerimi bükeceğim' dedi. Beşiktaş, Fenerbahçe'yi kırdı"


siyahlabeyaz 14:11:00 0

Beşiktaş'ın, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Vodafone Park'ta Fenerbahçe'yi 3-1 yendiği karşılaşmanın yankıları devam ediyor. Usta gazeteci ve yorumcu Mehmet Demirkol, Spor Servisi programında bu kezde Aykut Kocaman'ı değerlendirdi.


siyahlabeyaz |  Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Beşiktaş, Vodafone Park'ta oynanan ve 1-0 geriye düştüğü mücadelede Fenerbahçe'yi 3-1 ile geçmeyi başardı. Bu skorla Fenerbahçe'ye karşı ikili averajda da üstünlüğü eline alan Beşiktaş, önemli bir avantaj elde etti.


Ntv Spor'da yayınlanan Spor Servisi adlı programda yorumculuk yapan Mehmet Demirkol, Beşiktaş - Fenerbahçe maçı ile ilgili "Fenerbahçe için Beşiktaş karşısında 3-1'lik skor iyi. Eğer Beşiktaş iyi şut attığı dönemlerde olsaydı tarihi bir skor olabilirdi. Aykut Kocaman şunu vaad etti "Ben rakiplerimi bükeceğim!". Eee kırdı rakibin seni? Şenol Hoca'nın bir planı var. Tutmazsa diğerini uyguluyor. Aykut Hoca da golü yedikten sonra Valbuena'yı oyuna alıyor. Bu 'Valbuena maçı kurtarsın' demek. Taraftar bunu anlıyor. Teknik direktörün bir görevi de tribünleri yönetmektir." ifadelerini kullandı. (Ajans Beşiktaş)
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt