Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » "Alındığında çöp diyenler artık pişpirik üzerine yorum yapsın!"


siyahlabeyaz 14:37:00 0

Siyah beyazlı taraftarların en sevdiği isimlerden biri olan usta yorumcu Ali Ece, Beşiktaş’ın Akhisarspor karşısında aldığı 3-0'lık galibiyeti ve maçın yıldızı Babel'i kendine has tarzı ile değerlendirdi.


siyahlabeyaz | Vodafone’da berabere biten maçta Akhisar’ın yıldızı sağ bek Lopes’ti. O maçta Babel de yorgunluk nedeniyle ilk 11’de yoktu. Bu kez Akhisar tarihinin en iyi zemininde Lopes yokken Babel maç başlar başlamaz estetik şovuna başladı. Golü getiren şutun harikalığı bir yana, Hollandalı’nın topu kontrol eder etmez rakibini çarşıya gönderen çalımı diğer yana…


Aslında Okan Buruk’un yaptırdığı pres, teorik açıdan yanlış değildi. Lakin Medel’in süper savaşçılığının bazen gölgesinde kalan dar alanda seri kısa paslaşma mahareti, pratikte kolay aşılan presi etkili Beşiktaş direkt hücumlarına dönüştürdü.

 Hollandalı sağ ayağını bir kez daha mancınık gibi kullanarak farkı arttırdı. Akhisar’ın ender gelişen tehlikelerinde Fabri kalesinde bir kez daha devleşti. Quaresma formda döndü, bıraksalar sabaha kadar iki 90 dakika daha oynardı.

Gecenin sorusu
Babel alındığı zaman “Çöp transfer” diyenler bir zahmet utanıp artık pişpirik üzerine yorum yapabilirler mi?

Maçın starı
Babel’e ya sol çaprazdan şut şansı vermeyeceksin ya da kalecine çelik yelek giydireceksin!

Maçın olayı
Fabri’nin çalımı görsel heyecan açısından olay. Lakin Şenol Güneş’in o hareketten hiç hoşlandığını sanmıyorum.

Kısa mesaj
Futbolda yeteri kadar iyi oynarsan her gün kazanabilirsin. 13. Cuma futbolla ilgisiz bir Hollywood saçmalığıdır. (Fanatik)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak