Bülent Ülgen'den flaş iddia ''Şenol Güneş'i sedyede tekmelemeye çalıştılar'' - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Bülent Ülgen'den flaş iddia ''Şenol Güneş'i sedyede tekmelemeye çalıştılar''

Share This

BJK TV Genel Müdürü Bülent Ülgen, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yaşanan olaylar sonrasında hastaneye kaldırılırken saldırıya uğradığını iddia etti. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş Televizyonu Genel Müdürü Bülent Ülgen, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin yarıda kalması sonrasında yaşanan olaylar hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Bülent Ülgen, Şenol Güneş'in hastaneye götürülürken saldırıya uğradığı iddiasına bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisi sırasında aldığı yabancı maddeler yüzünden kafasına 5 dikiş atıldı ve hastaneye kaldırıldı. Beşiktaş Televizyonu Genel Müdürü Bülent Ülgen olaylar hakkında flaş bir iddia ortaya attı.


Bülent Ülgen: "Şenol Güneş'i ambulansa binerken tekmelemeye ve yumruklamaya çalışmışlar. Futbolcularımızı öldürmeye kalktınız. Bunu yapanlar en ağır şekilde cezalandırılmalı. Yazıklar olsun." dedi.

Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan kupa yarı final mücadelesi büyük olaylara sahne oldu. Beşiktaş'ın yedek kalecisi Tolga Zengin ve Fenerbahçe taraftarı arasında çıkan tartışmalar sonucunda mücadele ertelendi. Çıkan olaylarda Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in başına 5 dikiş atıldı ve hastaneye kaldırıldı.

Şenol Güneş'in kafasına dikiş atıldığı anlarda Beşiktaş ve Fenerbahçe futbolcuları soyunma odasında birbirine girdi. Fenerbahçe derbisinde aldığı darbe sonucunda kafası yarılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş daha sonra hastaneye kaldırıldı. (Futbol Arena)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad