FLAŞ | 'Burası sirk değil maçı tekrar oynamayız. Maça çıkmamayı...!' - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

FLAŞ | 'Burası sirk değil maçı tekrar oynamayız. Maça çıkmamayı...!'

Share This

“Eğer TFF, ‘Oynayın’ derse Perşembe günü ‘Maça çıkmama’ konusunu divanda tartışırız. Sirkte oy-namıyoruz. Böyle bir şey olursa futbol terörünün önü alınamaz. Her şey açık, seçik... Hükmen 3-0.”


siyahlabeyaz | F.bahçe ile oynanan ve 57. dakikada tribünden atılan maddelerle Şenol Güneş’in başının yarılması ve hastaneye kaldırılması üzerine hakem Mete Kalkavan tarafından ertelenen derbinin kararı yarın verilecek. TFF yönetiminin yarın 13.00’te yapacağı toplantının ardından vereceği karar öncesi ortaya çıkan söylentilerden Beşiktaş yönetimi rahatsız. ‘Maçın kaldığı yerden tekrar devam etmesi’ gerektiğini savunan ve alenen Şenol Güneş’in ‘Numara’ yaptığını ima eden F.Bahçe yönetimine, Beşiktaş’tan çok sert karşılık geldi. Akşam’a konuşan bir Beşiktaşlı yönetici, Yönetim Kurulu’nun ortak görüşünün de şöyle olduğunu açıkladı:KOMPLOCU MUAMELESİ VAR
Sahaya atılan yabancı maddeler var. Şenol Hoca’da travma, yarık ve dikiş var. Bütün bu yaşananlara rağmen tekrar kararı çıkarsa çok büyük ayıp ve yazık olur. Eğer öyle olursa futbol terörünün önü alınamaz. ‘Nasılsa tekrarlanacak’ diye herkes her şeyi yapmaya başlar. Spor hukuku açısından da kötü bir emsal teşkil eder. Bunu UEFA’ya da anlatamayız. Şampiyonlar Ligi maçlarıyla ilgili Hukuk Kurulu’na anlatamayız. Zaten dünyanın gözünün önünde yaşandı. Her şey açık, delilli… Gizli, saklı yok. İşin içine girmiş herkese komplo kurulmuş gibi muamele yapılıyor. Şenol Hoca komplocu, doktor, hastane komplocu!..

ÖRNEK BİR CEZA VERİLMELİ!
Ceza yememek için her yolu deniyorlar ama farkında değiller ki gerçeklerden uzaklaşıp, komik duruma düşüyorlar. ‘Maçın kaldığı yerden devam etmesi’ kararı alınırsa perşembe günü 15.00’teki divanda maça çıkmamayı görüşeceğiz. Sirkte oynamıyoruz. Bu sirk mi? UEFA’nın böyle şeylere bir gram toleransı yok. O oraya mı girmiş, buradan mı girmiş. En yakın hastaneye niye gitmemiş de Acıbadem’e gitmiş. Hangi hastaneye gitmiş. Türkiye’nin örnek olması lazım. Bu bir fırsat. İbretlik bir ceza verilmeli. Çarşambayı bekliyoruz, göreceğiz. 3-0 olacak, bizim isteğimiz odur. Kumpas, organize... Onlar adli yargılamanın işi. (Akşam)


Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad