Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » » Emre Mor hakkında flaş transfer açıklaması! Beşiktaş...


siyahlabeyaz 18:23:00 0

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın listesinde olduğu iddia edilen milli futbolcu Emre Mor için flaş bir açıklama geldi. Celta Vigo Sportif Direktörü Felipe Minambres, Emre hakkındaki transfer iddialarına değindi.


siyahlabeyaz | Antreman saatlerine riayet etmediği gerekçesiyle bir süre takımdan ayrı kalan ve dün tekrar takımla çalışmalar başlayan Emre Mor'un durumu hakkında Galiçya kulübü sportif direktörü önemli açıklamalar yaptı.


Ajansspor için Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Felipe Miñambres, "Emre ile ilgili bir sorun yok. Futbolcularımız antrenmandan en az bir saat önce tesislere gelmeli. Emre geç kaldı; bu nedenle bazı antrenmanlarda yer almadı. Ancak şu anda bizimle birlikte, takım antrenmanlarına katılıyor. Sorun yok. Leganes maçı kadrosunda yer alıyor ama 11'de oynar mı bunun kararını teknik direktörümüz verir" dedi.

Emre Mor'dan memnun olup olmadıkları konusundaki soruya ise Miñambres, "Genç futbolcular her zaman bir adaptasyon sorunu yaşar. Kolay değil, yeni bir şehir, yeni takım ve yeni takım arkadaşları... Bence böyle bir adaptasyon sorunu yaşıyor. Fakat onun ne kadar önemli bir yeteneğe sahip olduğunu kimse inkâr edemez. Büyük bir potansiyeli var ve çok genç bir futbolcu. Geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'dan Emre için teklif alıp almadıkları yönündeki soru için ise Felipe Miñambres, "Bize bir teklif gelmedi. Üç Türk takımı hakkında bir şey duymadım fakat Emre için bizi arayanlar var. Şu ana kadar somut bir teklif yok ortada ancak Emre'yi soran çok sayıda kulüp var" dedi. (Ajansspor Özel)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak