FLAŞ | Erman Toroğlu: "Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi hükmen Beşiktaş'ın lehine olur" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

FLAŞ | Erman Toroğlu: "Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi hükmen Beşiktaş'ın lehine olur"

Share This

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin tatil olmasının ardından Şenol Güneş'in hastaneye kaldırılması ve çıkan olayları A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 


siyahlabeyaz | Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi tatil oldu. Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde peki şimdi ne olacak? Beşiktaş hükmen mi kazanacak? Fenerbahçe - Beşiktaş maçı tekrar oynanacak mı? Fenerbahçe - Beşiktaş maçında hükmen Beşiktaş mı galip? Tüm bu soruların cevapları ve derbide yaşanan olayları Erman Toroğlu A Spor'da yorumladı.

Fenerbahçe - Beşiktaş Erman Toroğlu A Spor yorumları


"HÜKMEN BEŞİKTAŞ'IN LEHİNE OLUR"
"Hükmen Beşiktaş'ın lehine olur bu iş. Fenerbahçe bu işten büyük zarar görür. Hakem zaten yardımcılarıyla birlikte içeri girdikten sonra o anda bir daha geri dönüş kararı veremez."

"FENERBAHÇE BÜYÜK ZARAR GÖRÜR"
"Olaylara karışanlara ceza gelir. Koridorda kameralara var. Tribünde olaylar var. Bu işte Fenerbahçe büyük zarar görür. Bu olaylar tabi ki araştırılacak. Birileri bu maçın oynanmasını istememiş olabilir. Operasyon olabilir. Ancak yaşananlar sonrasında Beşiktaş'ın hükmen galip sayılması gerekir. Çünkü bu olaylarda Beşiktaş'ın günahı ne?"

"Şenol Güneş hakikaten orada olayları yatıştırmaya çalışıyor. Şenol Güneş olayları ayırmak için uğraşıyordu. İyi niyetle uğraşıyordu, tahrik de etmiyordu."

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi neden iptal oldu?

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma'nın korner kullanmak için köşe gönderine gittiği anda Fenerbahçe taraftarları sahaya yabancı madde atmaya devam etti. Bu esnada Quaresma'nın yerine Caner Erkin korner atışını kullanmaya gitti fakat taraftarlar yabancı madde atmaya devam etti. Korner atışı kullanıldıktan kısa bir süre sonra yedek kulübesindeki Tolga Zengin ile Fenerbahçe taraftarları arasında tartışma yaşandı. (Futbol Arena)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad