Güneş onay verdi! Brezilyalı milli yıldız bedava mı geliyor? - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Güneş onay verdi! Brezilyalı milli yıldız bedava mı geliyor?

Share This

Anderson Talisca’nın bonservisini Benfica’dan alıp daha sonra çok daha yüksek bir paraya satılması planlanan Beşiktaş’ta transfer çalışmalarına lig bitmeden başlanırken yeni bir Brezilyalı alternatifin de Kartal olmak üzere olduğu iddia edildi...


siyahlabeyaz | Siyah-beyazlı yönetim, sezon sonunda Shakhtar Donetsk ile sözleşmesi bitecek olan Bernard Duarte’yi kadrosuna dahil etmek için harekete geçti.


Aslında Talisca satılmasa bile bu oyuncuyu transfer edecek olan Beşiktaş’ın, yıldız oyuncu ile anlaşma aşamasına geldiği öğrenildi.

Sağ ayağını kullanmasına karşın esas bölgesi sol kanat olan ve rahatlıkla 10 numara pozisyonunda da oynayabilen Bernard, Talisca’ya göre daha çabuk, daha hareketli ve kanat organizasyonlarında oldukça etkili

GÜNEŞ DE ONAYI VERDİ
Siyah-Beyazlı kurmayların yıllık 3.5 milyon Euro’dan 4 sezonluk anlaşma yapmak istediği Bernard, Beşiktaş’a gelmeye sıcak bakıyor…

Teknik direktör Şenol Güneş’in de başkan Fikret Orman ile yaptığı görüşmede Bernard’ın iyi bir transfer olacağını ve önemli katkı sağlayacağını söylediği belirtildi.

Güneş’in de onayından sonra transfer görüşmelerini hızlandıran Siyah-Beyazlı yöneticilerin kısa süre içinde 26 yaşındaki yıldıza imza attırması bekleniyor.


25 MİLYON EURO’YA ALINDI
Shakhtar Donetsk’in 2013-14 sezonunda 25 milyon Euro gibi rakama Atlético-MG’den transfer ettiği Bernard, daha öne yaptığı açıklamada bu sezon Ukrayna ekibi ile sözleşme uzatmayacağını belirtti.

Transfermarkt verilerine göre şu anda piyasa değeri 16 milyon Euro görünen Brezilyalı’nın transfer edilmesi halinde Siyah-Beyazlı yönetim yine büyük bir başarıya imza atmış olacak. (Habertürk)

Post Bottom Ad