Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » Suker, Mandzukic için devreye girdi!


siyahlabeyaz 10:45:00 0

Hırvatlar'ın efsanevi golcüsü Davor Suker federasyon başkanı sıfatıyla Fikret Orman’ı makamında ziyaret etti. Vida transferinde desteğini esirgemeyen Suker, Mandzukic için de Kartal’a yeşil ışık yaktı.


siyahlabeyaz | Hırvatistan Futbol Federasyonu Başkanı Davor Suker, Beşiktaş Kulübü’nün özel misafiri olarak İstanbul’a geldi. Önceki akşam yöneticilerle yemek yiyen Suker, dün de Fikret Orman’ın Vodafone Park’taki makamını ziyaret etti. Görüşmeye, Asbaşkan Umut Güner de katıldı. Birlikte Beşiktaş müzesini gezen üçlü, dostane bir ortamda uzun uzun sohbet etti. Vida transferinde önemli rol oynayan Suker’le gerçekleşen görüşmede, transferin de gündeme geldiği öğrenildi.


BEŞİKTAŞ’I YAKINDAN TANIYOR
Juventus'un Hırvat golcüsü Mario Mandzukic için geçtiğimiz yaz girişimlerde bulunan Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner, İtalyanlar’ın satış listesine koyduğu 31 yaşındaki futbolcuya olan ilgilerinin sürdüğünü Suker’e aktardı. İtalyan basınında bu konunun işlendiğini hatırlatan Hırvat futbol adamı ise yıldız golcünün Beşiktaş’ı yakından tanıdığını, kariyerine Süper Lig’de devam edebileceğini ve Mario için akıllıca bir hamle olabileceğini aktardı.(Güneş)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak