Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » Beşiktaş pişmiş tavuğa döndü!


siyahlabeyaz 12:51:00 0

Şampiyonluk kaçma noktasına geldi… Kadrosu dünya yıldızı isimlerle dolu olsa da üst üste 3. şampiyonluk için yeterli seviyeye bir türlü gelemeyen Beşiktaş’ın yeni sezonda yenilenmeye gideceği konuşuluyor.


siyahlabeyaz | Avrupa’da başarıdan başarıya koşan Beşiktaş için yapılan yorum ise “yaşlı kadrosu bir de sakat ve cezalılar yüzünden oldukça daraldı.” Bu iddiayı ortaya koyanlar hiç de haksız değil gibi.


* Gökhan Töre; 2015-16 sezonunda 24 maçta 4 gol 7 asistle oynadı. 3 milyon euro kiralama bedeli ve 20 milyon euro satın alma bedeliyle West Ham’a gönderildi. Sezon başında sakatlandı. Kendine gelemedi.

* Atınç Nukan; 2014-15’te sadece 9 maç oynamasına rağmen 6 milyon euro’ya Leipzig ondaki cevheri gördü. Transfer etti. Sezon başında sakatlandı. Bir türlü düzelemedi.

* Veli Kavlak; 2013-14 sezonunda 29 maç 3 gol 4 asist. 2014-15 sezonunda 22 maç. Schalke 8 milyon euro verdi satılmadı. 2 sezondur sakat.
Adriano ilk 7 haftanın 4’ünde sakatlıkları yüzünden oynayamadı. Gönül ilk 6 haftayı ameliyat olduğu için kaçırdı. Pepe, değişik haftalarda geçirdiği sakatlıklar yüzünden 7 hafta kaybetti. Sezonu erken kapattı. Tosic 5 haftayı sakatlıklar, 3 maçı da kart cezaları yüzünden kaçırdı. Atiba 5 maçı sakatlıktan 3 maçı kart cezasından kaçırdı. Negredo, G.Saray maçında sakatlandı son 3 hafta yok.Caner; Türkiye’de ilk kez olarak görüntü üzerinden küfürden 6 maç ceza aldı. Malatya maçında sakatlandı. Son 4 hafta forma giyemeyecek. Quaresma; F.Bahçe maçında hareketinden 5 maç ceza aldı. (Fotospor)«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak