Kayserispor, Beşiktaş maçına çıkacak mı? Resmi açıklama... - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Kayserispor, Beşiktaş maçına çıkacak mı? Resmi açıklama...

Share This

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Beşiktaş maçına çıkıp çıkamayacakları konusuyla ilgili FutbolArena'ya konuştu.


siyahlabeyaz | Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında Beşiktaş sahasında Kayserispor'u konulk edecek. TFF'den yapılan açıklamada maçın daha önce 6 Mayıs Pazar günü oynanacağı açıklanmıştı. Kayserispor bu durumda uçak seferi bulamadıkları için maça çıkamayabileceğini açıklamıştı. Fakat Beşiktaş'ın Türkiye Kupası yarı finaline çıkmaması sonucu kupadan elenmesiyle Kayserispor karşılaşmasının günü de değiştirildi.


Bu gelişme sonrası Kayserispor'un maça çıkıp çıkmayacağı merak ediliyordu. Konuyla ilgili Kayserispor Başkanı Erol Bedir, FutbolArena'ya konuştu.

Kayserispor, Beşiktaş maçına çıkabilecek mi? (4 Mayıs 2018)

FutbolArena'ya konuşan Erol Bedir, "TFF'den bize bugün yazı geldi. Maçın pazartesi günü oynanacağını belirtmişler. Daha önce maç pazar günü olduğu için cumartesi günü kafilemizdeki sayıyı karşılayabilecek uçak seferi olmadığında maça çıkamayabileceğimizi duyurmuştuk. Fakat şu anda böyle bir sorunumuz yok. Pazar günü için uçak ayarlandı, maça çıkacağız" dedi. (Futbol Arena Özel Haber)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad