Şenol Güneş’in menajeri ilk kez konuştu! Ayrılık iddialarına yanıt… - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Şenol Güneş’in menajeri ilk kez konuştu! Ayrılık iddialarına yanıt…

Share This

Süper Lig’deki şampiyonluk şansı zora giren Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in sezon sonunda görevi bırakarak Trabzonspor’un başına geçeceği iddiaları dozajını arttırmaya başladı.


siyahlabeyaz | “Şenol Güneş, sezon sonunda Beşiktaş’a mı veda edecek” haberleri gazetelerin manşetlerini süslemeye devam ederken, Şenol Güneş’in menajeri Deniz Türker, “ayrılık” iddiaları hakkında Sporx’e konuştu ve dedikodulara son noktayı koydu.


Şenol Güneş’in Beşiktaş’tan ayrılmayacağını ve Güneş’in Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesinin olduğunun altını çizen Türker, “Son günlerde basınımızda çıkan teknik direktör Şenol Güneş, Beşiktaş’tan ayrılıyor haberleri gerçeği yansıtmıyor. Şenol Güneş’in Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi var ve Güneş ile ne bu kontratın sonlandırılması ne de başka bir takıma teknik direktör olmasıyla ilgili bir görüşme olmamıştır” dedi. (Sporx)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad