Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » Trabzonspor'dan kritik Jose Sosa kararı! Beşiktaş...


siyahlabeyaz 19:43:00 0

Trabzonspor'da gelecek yılın transfer çalışmaları kapsamında Jose Sosa ile yolların ayrılması bekleniyor. 


siyahlabeyaz | Spor Toto Süper Lig'de bitime bir hafta kala transferde de hareketli günler yaşanıyor. Trabzonspor'da Ahmet Ağoğlu'nun başkan seçilmesi sonrası yeni bir yapılanmaya gidecek bordo mavililer yüksek maliyetli bazı oyuncuları elden çıkarma hesabı yapıyor. Bu doğrultuda beklenen performansın uzağında kalan Jose Sosa'yla yolların ayrılması bekleniyor.


Trabzonspor'da Jose Sosa ayrılacak mı?
Sezon başı Milan'dan transfer olan Sosa'nın ikinci yarı 2,1 milyon Euro alacağına karşılık kulüpten bonservisini isteyebileceği öğrenildi. Trabzonspor'un yıllık 4 milyon euroyu geçen maliyeti nedeniyle Sosa'nın bu isteğine ne cevap vereceği merak konusu. Bordo mavililer, ya Sosa'nın isteğini kabul edip yarım senelik maaşı dışında iki yıllık maliyetinden kurtulmuş olacak ya da yarım sezonluk maaşının yanı sıra bir miktar daha bonservis ücreti isteyecek.
Jose Sosa, Beşiktaş'a transfer olacak mı?
Öte yandan Sosa'nın bazı eski dostlarıyla Beşiktaş'a haber gönderdiği de gelen haberler arasında. Karadeniz temsilcisi Sosa'nın bonservisi için Milan'a yaklaşık 5 milyon Euro ödemişti. (Futbol Arena Özel Haber)
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak