Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » Yönetime göre suç Şenol Güneş'te değil futbolcularda! : "Biz FEDA döneminde bile 4. olmadık!"


siyahlabeyaz 09:33:00 0

Kaçan şampiyonluğun ardından Şampiyonlar Ligi'nin de zora girmesi ile birlikte Beşiktaşlı yöneticiler takıma tepki gösterdi, Şenol Güneş’e destek verip bazı oyuncuların ipi çekildi.


siyahlabeyaz | Ligin son haftasına 4. sırada giren ve Şampiyonlar Ligi bileti için çok az şansı olan siyah-beyazlılarda yönetim de bu duruma tepkili... Ligin son maçı öncesinde takımın bu durumda olmasına yöneticiler de inanamazken kulüp tarihinin Avrupa’da en önemli başarılara imza attığı bir dönemde, kadronun rakiplere göre geniş olması ve takımın başında Şenol Güneş gibi dünyaca ünlü bir çalıştırıcı olduğu yılda bu duruma gelinmesi tepkileri de beraberinde getiriyor.


Yöneticiler bu konuda Şenol Güneş’e en küçük bir suç bulmazken hedefte ise oyuncular yer alıyor. Takımın bu sezon bazı maçlardaki isteksizliği sonrasında bu duruma gelindiğini konuşan yöneticiler, aralarında yaptıkları mini toplantıda şu sözlerle eleştiride bulundular:

YOLLAR AYRILACAK
“Biz Feda döneminde bile 4. olmadık. Bu doymuşluk yeter. Şampiyonlar Ligi’nde bu kadar başarılı olduğumuz bir sezonda ligi 4. sırada bitirmek kabul edilemez. Bazı isimlerle yolları ayırmanın zamanı geldi.” (Vatan)
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak