Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » Oğuzhan 4 yılda ne kadar alacak? İşte anlaşma detayları...


siyahlabeyaz 01:06:00 0

Sözleşmesi en çok merak edilen isimlerin başında gelen Oğuzhan Özyakup'ta mutlu son yaşandı. Milli yıldız Beşiktaş ile anlaşmaya varırken sözleşme detayları da ortaya çıktı...


siyahlabeyaz  | Menajerinin Pepe, Negredo ve Vida’yı örnek göstererek kaptan için kapıyı 3 milyon euro’dan açtı. Başkan Fikret Orman ise Oğzhan’a yüzde 30’luk bir zam yaparak maaşını 2 milyon euro’ya yükseltti. Daha önce 1.5 milyon euro kazanan kaptan böylece önümüzdeki 4 sezonda toplam 8 milyon euro kazanacak. Maç başına 10 bin euro alan Oğuzhan önümüzdeki sezondan itibaren puan basına 5 bin euro kazanacak.


Oğuzhan’ın sözleşmesinde dikkat çeken madde ise 5 büyüklere gitmesi durumunda (Real Madrid, Barcelona, M.United, Juventus, Bayern ve M.City) bonservisi kendisine 12 milyon euro’ya verilecek. Aynı şekilde 5 büyük ligden (İtalya, İspanya, Fransa, Almanya ve İngiltere) bir takım gitmesi durumunda ise serbest kalma bedeli 17 milyon euro olacak. Bunun haricinde Çin, ABD gibi liglere gitmek istemesi durumunda ise kendisini isteyen takımın Beşiktaş’la anlaşması gerekecek. (Fotospor)
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak