Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » Orkan geleceği ile ilgili kararı verdi!


siyahlabeyaz 12:17:00 0

Siyah-Beyazlılar’ın geçen sezonun ikinci yarısında Konyaspor’a kiralık olarak gönderdiği Orkan Çınar, yeni dönemle birlikte Beşiktaş’a katılmayı hedefliyor.


siyahlabeyaz | Konya’da çıktığı 11 maçta 1 gollük performans sergileyerek buradaki macerasını tamamlayan 22 yaşındaki kanat oyuncusu, yeni sezona özel olarak hazırlanıyor. Almanya’da bireysel olarak çalışmalarını sürdüren başarılı oyuncu, gelecek hedefleriyle ilgili olarak Fanatik’e özel açıklamalarda bulundu.


Çınar, “Konya’daki kiralık sözleşmem sona erdi. Yeni sezona Beşiktaş’la devam edeceğim gibi gözüküyor. Henüz Şenol Güneş hocamızla geleceğimi konuşmadık. Yeni sezon kampında kendimi gösterebilmek için tatilde bile çok sıkı çalışıyorum. Hedefim, Şenol hocanın gözüne girip Beşiktaş’ta kalmak” ifadelerini kullandı.

‘Yarış için sabırsızım’
Kara Kartal’daki takım arkadaşlarını özlediğini söyleyen Orkan, “Beşiktaş’ın geçen sezon şampiyon olamamasına üzüldüm. Umarım yeni dönemde benim de katkımla bunu başarırız. Benim bölgemde; Ricardo Quaresma, Ryan Babel, Gökhan Töre ve Jeremain Lens de var. Onlarla forma yarışına girebilmek için sabırsızlanıyorum” sözlerini sarf etti. (Fanatik)
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak