Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » Kartal kaleci için atağa kalktı! Karşı teklif yapıldı...


siyahlabeyaz 17:54:00 0

Fabri’nin İngiltere Premier Lig ekibi Fulham’a transfer olmasının ardından yeni bir kaleci arayışına başlayan Siyah-Beyazlılar, bu doğrultuda Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Bursaspor’un tecrübeli file bekçisi Harun Tekin’i ilk hedef olarak belirlemişti.


siyahlabeyaz | 29 yaşındaki eldiven için çalışmalarını sürdüren ve takas formülüyle bu transferi bitirmeyi amaçlayan Beşiktaş’ın planları, önceki gün Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın açıklamaları sonrasında bozulmuştu. TrtSpor’a yaptığı açıklamada Ay’ın, “Harun Tekin için bize gelen resmi teklif yok. Menaceri Beşiktaş ile görüşmüş. Teklif bekliyoruz. Gelirse değerlendireceğiz. Harun Tekin için takas düşünmüyoruz” ifadelerini kullanması sonrasında resmi görüşmeler başladı.


Karşı teklif yapıldı
Harun Tekin konusunda Bursaspor’dan bonservis talebini öğrenmek isteyen Kara Kartal’ın, 5 milyon Euro’luk geri dönüş aldığı ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından istenilen rakamı çok bulan Siyah-Beyazlılar’ın, Vagner Love artı 2 milyon Euro’luk karşı öneri sunmaya hazırlandığı kaydedildi. Yeşil- Beyazlılar’ın başarılı eldiveni Harun’un da tarafların anlaşmasını beklediği ve Beşiktaş’a transferi konusunda istekli olduğu öğrenildi.

Arsenal’den cevap bekleniyor
Kaleci transferi konusunda ilk hedefini Harun Tekin olarak belirlemesine rağmen diğer isimler konusunda da çalışmalarını sürdüren Kara Kartal’ın, İngiltere Premier Lig ekibi Arsenal’le yol ayrımında bulunan David Ospina için ısrarını da sürdürdüğü kaydedildi. Londra temsilcisiyle 2 yıllık daha kontratı bulunan Ospina için son olarak satın alma opsiyonlu kiralama önerisinde bulunan Beşiktaş, 2 milyon Euro kiralama bedeli ve 4 milyon Euro da satın alma bedeli içeren teklifi için geri dönüş bekliyor. (Fanatik)«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak