Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » Negredo inadından vazgeçmiyor! "Son kuruşuna kadar alırım!"


siyahlabeyaz 01:38:00 0Beşiktaş’tan yılda 4.35 milyon euro kazanan İspanyol golcü, “Benim 1+1 yıllık daha sözleşmem var. Hiçbir yere gitmiyorum. Göndermek isteyen bu parayı öder” dedi.


siyahlabeyaz | BEŞİKTAŞ’TA teknik direktör Şenol Güneş’in takımda istemediği, kendisine kulüp bulması söylenen Alvaro Negredo sonunda isyan bayrağını açtı. Beşiktaş’tan yıllık 4 milyon 350 bin euro kazanan İspanyol golcüyü transfer etmek isteyen hiçbir kulüp bu parayı vermeye yanaşmadı. Negredo’dan tüm kulüpler ücretinde yarı yarıya indirim yapmasını istedi.


SON KURUŞUNA KADAR ALIRIM 
Bireysel olarak çalışmalarını sürdüren ve form tutmaya çalışan Negredo bunun üzerine ülkesi basınına, “Benim Beşiktaş’la 1+1 yıllık daha sözleşmem var. Kaçan şampiyonluktan ben sorumlu tutuluyorum. Hiçbir yere de gitmiyorum. Bana git diyenler sözleşmemdeki miktarı ödemeli. Aksi halde Beşiktaş’ta kalır, paramı da son kuruşuna kadar alırım” açıklamasında bulundu.

Álvaro Negredo 9️⃣ (@alvaronegredo9)'in paylaştığı bir gönderi ()

GELECEK İÇİN HAZIRLANIYORUM
Sosyal medya hesabına tek başına yaptığı çalışmaların fotoğraflarını koyan Alvaro Negredo, altına da “Gelecek için hazırlanıyorum” notunu düştü. Bilindiği gibi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Şenol Güneş’in aksi açıklamada bulunmuş ve “Hoca istemediği için değil, sakat olduğu için kampa gelmedi. Ancak maliyeti çok yüksek. Gelecek tekliflere göre satmak istediğimiz bir oyuncu” demişti. (Star)«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak