Negredo'dan yönetime şok : "Eğer istenmiyorsam gelecek sezon ki...!" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Negredo'dan yönetime şok : "Eğer istenmiyorsam gelecek sezon ki...!"

Share This

Transferde forvet transferi çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Alvaro Negredo krizi her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor.


siyahlabeyaz | Yüksek maliyeti yüzünden takımdan gönderilmek istenen ve siyah-beyazlıların Slovakya’da gerçekleşen yurt dışı kampına götürülmeyen İspanyol oyuncu, ayrılmak için yönetime şart koştu.


Sözleşmesi 2019 yılının mayıs ayında sona erecek olan oyuncu, kendisine haksızlık yapıldığına vurgu yaparak, “Kampa dahil edilmeme kararı benim dışımda gerçekleşen bir durum. Ben Beşiktaş’ta mutluyum ve bu takımda kalmak istiyorum. Eğer istenmiyorsam o zaman gelecek yılki garanti ücretimin de hesabıma yatırılmasını istiyorum. Alacaklarım karşılığında bonservisimi elime almam teklifini kabul etmiyorum. Ben sadece sözleşmemin karşılığı olan paramı talep ediyorum” şeklinde yönetime haber yollattı.

Siyah-beyazlı takımdan yılda 4 milyon 350 bin Euro garanti ücret alan deneyimli yıldız hakkında alınacak karar merakla bekleniyor. (Vatan)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad