Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » » Şenol Güneş: Babel'i, Cenk'i, Tosic'i gönderir misin?


siyahlabeyaz 01:30:00 0


Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, akşam idmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


siyahlabeyaz | Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Siyah Beyazlı ekibin tecrübeli teknik adamı Şenol Güneş akşam idmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


İşte Güneş'in açıklamaları:
"Burada sizlerle birlikteyiz. Bilmediğim şeyleri sizlerden öğreniyorum. Yaramazlıklar oluyormuş. Böyle bir şey yok. Sizden ricam gördüklerinizi yazın."

"Biliyorsunuz transferle ilgili kararları başkan veriyor. Cuma günü gelecek, ondan öğrenirsiniz. Ben takımdan ve takımı geliştirmekten sorumluyum. Ben kulübün, başkanın üzerinde hiçbir zaman olmadım. Fikirlerimi söylerim. Haddimi bilirim. Haddini bilmeyene de cevabını veririm ama."

"Transferde ne olacağını ben de bilmiyorum. Transfer için ekonomi gerekiyor. Başkan geldiği zaman gerekli açıklamaları yapacaktır."

"Vagner Love iyi oyuncu. Zaten iyi çalışıyordu ama şanssız dönemden geçti. Üst üste maçlarda goller kaçırdı. Yeteneğini zaten biliyoruz fakat üretmediğimiz zaten hep tartışılır. Bundan dolayı da güven kaybı oluyor. Negredo için de geçerli."

'Daha hızlı olmalıyız'
"Geçen sene Lens, Medel ve Negredo'nun çalışma tempoları gerideydi. İkinci yarıda daha iyiydi. Bazen bu da yetmeyebilir. Ancak şu anda çalışma temposundan memnunum. Tabi daha hızlı olmalıyız ve geçişleri hızlı yapmalıyız. Lens, Vagner Love, Gökhan Töre de çalışıyor."

"Sen normalde Babel'i, Cenk'i, Tosic'i gönderir misin? Ama şartlar gereği önemli oyuncularımızı bazen gönderebiliyoruz." (Fotospor)«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak