Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » Şenol Güneş'in Fikret Orman'dan istekleri


siyahlabeyaz 12:33:00 0


B36 Torshavn'ı 2-0 mağlup ederek tur kapısını aralayan Beşiktaş'ta dönüş yolculuğu keyifliydi. Başkan Fikret Orman ve siyah-beyazlı futbolcuların moralli olduğu gözlenirken Orman ile Şenol Güneş, mini bir transfer zirvesi yaptı.


siyahlabeyaz | Vida’nın durumunu soran Güneş, “Vida önemli bir oyuncumuz. Satılırsa yerine 1 stoper transferi gerekiyor. Negredo'nun da ayrılması gerekli. Önceliğim 10 numara ve 1 sağ bek. Golcü transferi ise kadromuzun genişliğini arttırır” ifadeleriyle taleplerini sıraladı.


Orman'dan transfer talimatı
Tecrübeli hocanın isteklerini tek tek not alan Orman, yöneticilere transfer konusunda yeni talimatlar verdi. Siyah-beyazlıları, ağustos ayı içinde hızlı bir transfer trafiği bekliyor.

Vida her yerde kazandıracak
Başkan Fikret Orman, Domagoj Vida'nın satışıyla ilgili sabırlı bir politika izliyor. Liverpool'un 22 milyon Euro'luk teklifini reddeden Orman, 30 milyon Euro'dan aşağıya 1 milyon Euro inmek istemiyor.

En ciddi talip Liverpool
Orman'ın yeni talebi Vida'nın bir sonraki satışından yüzde 20 pay almak olacak. İngiltere'den birçok kulübün takibinde olan Hırvat savunmacıyla en ciddi ilgilinen Liverpool. Siyah-beyazlı kulüp, İngiliz devinin yeni teklifini beklemeye geçti. (Fanatik)

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak