Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » Atiba'nın menajerinden flaş sözler: "Böyle bir şey beklemiyorduk"


siyahlabeyaz 20:41:00 0

Beşiktaş, geride bıraktığımız günlerde UEFA Avrupa Ligi’nde yer alacak kadroyu açıklamıştı. Kadroda kendisine yer bulamayan isimlerden biri olan Atiba Hutchinson son derece üzgün. Ancak; tecrübeli oyuncu, profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte kararlı.


siyahlabeyaz | Tecrübeli ön liberonun menajeri Winnie Haetrech, Fanatik’e yaptığı açıklamada “Böyle bir şey beklemiyorduk. Avrupa Ligi kadrosuna alınmaması onu çok üzdü ve kırdı. Ancak profesyonelce işini yapmaya devam edecek” dedi.


Forma için hazır
Siyah-Beyazlılar’la uzun süren görüşmelerin ardından yeni kontrat konusunda anlaşma sağlayan Atiba Hutchinson, bu sezon Beşiktaş’la ilk maçına geçen hafta Altınordu’yla oynanan hazırlık maçıyla çıkmıştı. Sahada 45 dakika görev yapan 35 yaşındaki ön libero, sergilediği futbolla hazır bir görüntü sergilemişti.

Beşiktaş Amblemi


"Çok özlemişim"
Karşılaşmanın ardından görüşlerini menaceri Winnie Haatrech’le paylaşan Atiba’nın, “Formamı ve Vodafone Park’ta sahaya çıkmayı çok özlemişim. Uzun süre sonrasında takımıma geri döndüğüm için çok mutluyum. Yarım devre görev yapsam da Yeni Malatya karşılaşması öncesinde forma için hazırım” ifadelerini kullandığı kaydedildi."

Sessizliğini bozdu...
Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi kadrosunda yer almaması sebebiyle ilgili olarak da düşüncelerini aktaran Atiba’nın, bu durumdan dolayı mutsuz olduğu belirtildi. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan başarılı orta saha oyuncusunun menaceri Winnie Haatrech, “Açıkçası böyle bir şey beklemiyorduk. Avrupa Ligi kadrosuna alınmaması onu çok üzdü ve kırdı. Ancak Atiba, her zaman olduğu gibi bir profesyonel olarak işini yapmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak