Erdal Torunoğulları'ndan Fikret Orman'a sert çıkış: "Balık hafızalı" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Erdal Torunoğulları'ndan Fikret Orman'a sert çıkış: "Balık hafızalı"

Share This

Beşiktaş'ın yeni yönetiminde yer almayacak olan Erdal Torunoğulları, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada başkan Fikret Orman'a ateş püskürdü.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ta 16 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesi başkan Fikret Orman'ın yönetim listesi bugün açıklanmıştı.


Seçime tek aday olarak girecek olan Orman'ın yeni listesinde yer almayan isimlerden biri de kulübün eski yöneticilerinden Erdal Torunoğulları'ydı.

Orman'ın pazar günkü seçim öncesi BJK TV'de katıldığı bir programda "Erdal Torunoğulları yönetimimizde var mıydı yok muydu anlayamadık. Onun yerine Serdal Adalı geldi." şeklindeki sözlerine Torunoğulları'ndan sert cevap geldi.

Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri


Resmi Twitter hesabından bir açıklamada bulunan Torunoğulları, "Allah bizleri balık hafızalı insanlarla muhatap ettirmesin. Bazı balık hafızalı insanlardan dolayı sorun yaşamaktayım. Sağlık olsun." ifadelerini kullandı.

İşte o ifadeler:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad