Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » Şenol Güneş'e sert eleştiri: Haddini bilmek ne demek?


siyahlabeyaz 00:18:00 0

Beşiktaş, Süper Lig'in 9. haftasında Göztepe'ye 2-0 mağlup oldu. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Göztepe maçı sonrası yaptığı açıklamaları eleştirdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Göztepe-Beşiktaş maçının ardından 'Rakip haddini bilerek oynadı' açıklamasını yapmıştı. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Şenol Güneş'in açıklamalarını eleştirdi.


Şenol Güneş'in 'Haddini bilerek oynadı' açıklamasını 'Küçültücü' olarak yorumlayan Cem Dizdar, şunları söyledi...

Ben sadece "haddini bilerek oynadı" sözlerini eleştiririm bir tek diyen Cem Dizdar, ne demek haddini bilerek oynadı? rakibin çıktı takır takır oynadı. Diğer taraftaki antrenör Bayram Bektaş diyor ki işte şunları şöyle yaparsak bizim takımın yenemeyeceği takım yok dedi. Ne demek haddini bilmek. küçültücü bir şey değil mi haddini bilerek oynamak. Sen de haddini bilerek oynasaydın. Niye sende haddini bilerek oynamadın o zaman derse birisine cevap vereceksin? Hiç... Bu dil, bu yaklaşım eleştirilir." dedi.

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak