Beşiktaş'ta sol bek için ön plana o isim çıkıyor! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Post Top Ad

Sol bek arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta listenin başında Rıza Durmisi bulunuyor. Kara Kartal Durmisi'de sonuca ulaşamaması halinde rotayı Collins'e çevirecek. Umut Meraş da gündemde.


siyahlabeyaz | Beşiktaş transferde sol bek üzerinde yoğunlaştı. Douglas'ı transfer ederek sağ bek pozisyonunu sağlama alan Siyah- Beyazlı yönetim gözünü bu kez sol beke çevirdi. Yönetim Rıza Durmisi ve Collins'ten birini bitirmek için kulüpleriyle görüşmelerini aralıksız olarak sürdürüyor.

İlk hedef Danimarkalı yıldız

İlk hedefi Lazio'da oynayan Rıza Durmisi olarak belirleyen Siyah-Beyazlı yönetim kulübüyle olan sözleşmesi 2023'te bitecek olan Danimarkalı oyuncuyu kiralamak için büyük uğraş veriyor.

Yeniden görüşme yapılacak

Lazio'da geçtiğimiz sezon 19 maçta forma giyen yıldız oyuncu için yapılan ilk tekliften bir sonuç alamayan yönetimin İtalyan kulübüyle bu hafta yeni bir görüşme yapacağı ortaya çıktı.

Paderborn'a teklif götürüldü

Beşiktaş Rıza Durmisi'nin dışında Paderborn'da forma giyen Collins için de görüşmelerini sürdürüyor. Bu iki futbolcudan biri olmaması ihtimaline karşılık Umut Meraş defteri de kapanmadı. Tüm son dakika Beşiktaş haberlerini okumak için tıklayınız  (Fanatik)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad