Kayserispor'dan resmi Deniz Türüç açıklaması! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Post Top Ad

Kayserispor'dan resmi Deniz Türüç açıklaması!

Share This

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın gündeminde olan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Deniz Türüç'ün transferine ilişkin açıklamalarda bulundu.

siyahlabeyaz | Erol Bedir, sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Deniz Türüç için resmi teklife dönüşmüş hiçbir önerinin taraflarına ulaşmadığını ve Deniz'in transferinin, 3 büyük takımdan herhangi birine transfer ihtimalinin, ligde oynayan diğer futbolcular kadar olduğunu vurguladı.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir'in yaptığı açıklamaların tamamı şu şekilde;

''Son günlerde giderek artan bir şekilde oyuncumuz, kaptanımız Deniz Türüç ile ilgili transfer haberleri çıkmakta ve aslı olmayan ''Ya Tutarsa'' kabilinden ''Son dakika'' asparagasları yayınlanmaktadır. Futbolcumuzun önce bir kulübe imza atacağı iddia edilirken, bir saat sonra başka bir takımla anlaştığı haberi yayılmaktadır. Bu tip aslına uygun olmayan söylentiler de bir noktadan sonra Deniz'i de, kulübümüzü de, taraftar ve camiamızı da rahatsız etmektedir.

Olayın aslı şudur; Yaklaşık 15-20 gün önce oyuncumuzla ilgilenen üç kulüp yöneticisi ile de görüşmeler yapılmış, her üç kulübe de futbolcunun tercihine göre hareket edeceğimiz, oyuncuyla da anlaştıkları takdirde Kayserispor olarak kolaylık sağlayacağımız ifade edilmiştir. Ancak bu güne kadar geçen süre içerisinde ciddi ve resmi teklife dönüşmüş hiçbir öneri tarafımıza ulaşmamıştır. Oyuncunun da bize bir yönlendirmesi bulunmamaktadır. Tüm son dakika Beşiktaş haberlerini okumak için tıklayınız

Sonuç olarak, futbolcumuz Deniz Türüç'ün 3 güzide kulübümüzden herhangi birine transfer ihtimali ligimizde oynayan diğer futbolculardan fazla değildir. Bahse konu takımlarımızın transfer yapmalarıyla ilgili olarak (mevcut zorluklarından dolayı) düşüncelerine saygı duymaktayız.
Bu konularla ilgili daha fazla spekülasyonun Türk futboluna bir faydasının olmayacağı bilincinden hareketle, oyuncumuzun da takımına konsantre olmasını temin etmek adına; ciddi bir gelişme olduğu takdirde spor camiasının derhal bilgilendirileceği taahhüdümüzle birlikte konunun kapatılması ilgililerden dileğimizdir.'' sözleri yer aldı. (Fotomaç)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad