Schalke’den kopma noktasına geldi! Lens'in yerine... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Post Top Ad

Siyah-Beyazlı yönetim yıllık 2.3 milyon Euro kazanan Lens’i takımdan göndermenin yollarını arıyor... Beşiktaş eğer Hollandalı yıldızla yolları ayırırsa Schalke’den kopma noktasına gelen Konoplyanka transfer edilecek.


siyahlabeyaz | Beşiktaş yeni sezon için transfer çalışmalarını yoğunlaştırdı. Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın performansını beğenmediği Jeremain Lens için teklif bekleyen Siyah-Beyazlı yönetim, yıllık 2 milyon 300 bin Euro kazanan Hollandalı yıldızdan kurtulmak istiyor.

DAHA ÖNCE TEMAS KURULDU

Yönetim Lens'i elden çıkarırsa Konoplyanka transferini noktalamak için harekete geçecek. Siyah-Beyazlı yönetimin daha önce Schalke ile görüştüğü ortaya çıktı. Tüm son dakika Beşiktaş haberlerini okumak için tıklayınız

KONOPLYANKA DA ÇOK İSTİYOR

Schalke ile yapılan görüşmelerde büyük yol katedildiği ve Ukraynalı oyuncunun da Beşiktaş'a sıcak baktığı ifade edildi. Avcı ise Konoplyanka'yı joker olarak kullanmak istiyor.

İSTEDİĞİ ÜCRET AŞAĞI ÇEKİLECEK

Schalke ile bir yıllık sözleşmesi olan Konoplyanka'nın yıllık istediği ücretin aşağı çekilmek istendiği öğrenildi. Schalke'nin uygun bir bonservis ücreti ile yıldız oyuncuyu bırakması bekleniyor. (Takvim)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad