Sergen gelecek, Burak gidecek, Guti gelecek, Avcı kalacak! - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Sergen gelecek, Burak gidecek, Guti gelecek, Avcı kalacak!

Share This

Beşiktaş'ta seçimin iki güçlü adayı Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi'nin başkan olmaları durumunda alacakları kararlar merak ediliyor.


siyahlabeyaz | İşte iki başkan adayınun seçilmeleri sonrası yaşanacaklar...

Ahmet Nur Çebi, başkan seçilirse neler olacak?

* 700 milyon Dolar sermayeli Kaptan Group’un yönetim kurulu başkanı. Denizcilik, lojistik ve enerji dahil pek çok sektörde faaliyet gösteriyor.
* Başkan seçilmesi durumunda Emre Kocadağ asbaşkan olacak

* Fikret Orman yönetiminde beraber çalıştığı Erdal Torunoğulları’na futbolun sorumluluğunu verecek.

* İkinci Başkanlığı döneminde sert şekilde eleştirdiği Burak Yılmaz’ı gönderecek. Teknik direktör olarak Sergen Yalçın’la, sportif direktörlük görevine yabancı bir isim getirecek.

* “Beşiktaş'a başkan olma hayalimin olduğunu hiçbir zaman saklamadım" diyen Çebi 577 imza ile adaylık başvurusu yaptı.

Adalı seçilirse neler yapacak?

* 200 milyon Dolar sermayeli Adalı Holding’in yönetim kurulu başkanı olarak Adalı, inşaat, turizm ve enerji sektörlerinden faaliyet gösteriyor.

* Başkan seçilmesi durumunda Doğan Küçükemre asbaşkanı ve sağ kolu olacak. Adalı ile ilgili camiada dolaşan en büyük dedikodu ise Fikret Orman’ı futbolun başına CEO olarak atayacağı iddiası.

* Abdullah Avcı ile devam edecek. Sezon başında teknik direktör olarak istediği Guti’yi ise yardımcı olarak getirecek.

* 696 kongre üyesinin imzasıyla aday olan Adalı seçim döneminde Demirören ve Orman’ın devamı olmadığını özellikle muhaliflere anlatmak zorunda kalacak. (Fotospor)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad