Fikret Orman'dan Vodafone Arena motivasyonu - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fikret Orman'dan Vodafone Arena motivasyonu

Share This
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak'ın, hafta içinde tesislere sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiği ortaya çıktı.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak, hafta içinde Nevzat Demir Tesisleri'ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Orman'ın ziyarette, takım için İngilizce versiyonunu da hazırlattığı Vodafone Arena'nın son tanıtım filmini izlettirdiği, ardından yaptığı konuşmada ise oyunculardan fedakarlık istediği öğrenildi. 

GÜZEL GÜNLER BİZİ BEKLİYOR
Fikret Orman'ın futbolculara yönelik konuşmasında, "Güzel günler bizi bekliyor. Vodafone Arena'nın inşaatında son düzlüğe girdik.Ancak stadımızın açılışı kadar şampiyonluğu da önemsiyoruz.Şimdiye kadar ki fedakarlıklarınızın ve gayretlerinizin farkındayım. Ama önümüzdeki üç aylık süreçte sizden daha fazla fedakarlık, gayret ve konsantrasyon bekliyorum." 

BEN DEĞİL, BİZ DÖNEMİ
"Her takım içinde ufak tefek problemler olabilir. Ama bu dönem ben değil, biz dönemi. Sıkıntılarınız varsa bunu üç ay boyunca erteleyin.Göreceksiniz, siz içeride biz dışarıda bir bütün olursak yeni stadımızda hep beraber şampiyonluk turunu atarız" dediği belirtildi. Futbolcuların, bu konuşmanın ardından başkana şampiyonluk sözü verdiği ifade edildi. 

ARENA İÇİN ÇİFTE AÇILIŞ
Beşiktaş, Vodafone Arena için çifte açılış planlıyor. İlk açılış, kulübün kurulları, yönetim, protokol ve eski sporcular için olacak. Tarih ise Süleyman Seba'nın (4 Nisan 1926) doğum günü olarak düşünülüyor. Arena'nın 2. açılışı taraftarların da yer alacağı lig maçıyla birlikte gerçekleştirilecek. Ancak yönetimde tarihin 23 Nisan olmasını savunanlar da var.

ÇİMLENDİRME START ALIYOR
Vodafone Arena'nın zemininde drenaj çalışmaları tamamlanırken kanal açma çalışmalarında da sona gelindi. Zeminin çimlendirme işlemine ise Pazartesi gününden itibaren başlanacağı belirtildi. Arena'da çatı kaplama ve koltuk çalışmaları da bütün hızıyla devam ediyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder