Fikret Orman : Arjen Robben'le görüşmüyoruz - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Sezonu Şampiyon tamamlayan Beşiktaş'ın Başkanı Fikret Orman, Bayern Münih'in yıldızı Arjen Robben için sorulan sorulara "İyi bir futbolcu, bende başka bilgi yok, ama görüşmüyoruz" şeklinde cevap verdi.Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Afyon Beşiktaşlılar Derneği’nin gerçekleştirdiği baloya katıldı. Balonun yapılacağı otelde kendisini bekleyenlerle sohbet eden Başkan Fikret Orman, gazetecilerin transfere ilişkin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin transfer gündeminde kimlerin olduğuyla ilgili sorusuna, “İyi, güzel transferler yapacağız” şeklinde yanıt veren Başkan Orman, transferde Türk mü yabancı transferine mi ağırlık verileceği sorusu üzerine, “Herhalde bir iki Türk olacak diye gözüküyor” dedi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bayern Münih’in ünlü yıldızı Arjen Robben transferiyle ilgili söylentilere de “İyi bir futbolcu bende başka bilgi yok ama görüşmüyoruz” diye yanıt verdi.
Kaynak : AMKSpor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder