Beşiktaş, Mario Gomez'e son tarihi verdi - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş, Mario Gomez'e son tarihi verdi

Share This

Transfer döneminin en çok konuşulan takımı Beşiktaş, Süper Lig'in gol kralı Alman yıldız Mario Gomez'e EURO 2016'da grup maçları bitene kadar süre verdi.


Siyah-beyazlılar, Alman golcünün menajeriyle bir araya gelerek en fazla 22 Haziran’a kadar bekleyeceklerini bildirdi. Avrupalı ünlü kulüplerden aldığı teklifler nedeniyle kararsızlık yaşayan Gomez’in 20 gün içinde tercihini yapmaması halinde yönetimin alternatif forvetlerden biriyle sözleşme imzalayacağı öğrenildi.
Stoper transferine odaklanan Beşiktaş, Mario Gomez krizini de en kısa sürede çözmek istiyor. Avrupa Şampiyonası’ndan sonra kararını vereceğini bildiren Alman golcünün aksine siyah-beyazlılar, grup maçları biter bitmez bu problemi çözüme kavuşturmanın hesaplarını yapıyor.
21 Nisan opsiyonunu bozarak Beşiktaş’a sadece 1000 euro bedelle transfer olma şansını yok eden ve bu kararın pişmanlığını yaşayan Gomez, başka bir hata yapmamak için adımlarını temkinli atıyor. Gomez’in menajeriyle buluşan siyah-beyazlı yöneticilerin ilk olarak 16 Haziran ardından 22 Haziran’a kadar süre verdiği öğrenildi.

Bu süreçte alternatif golcülerle de görüşecek olan Beşiktaş Yönetimi, Gomez’in kararsızlığının devam etmesi halinde, yeni bir forvetle resmi sözleşme imzalayacak. Daha önce Eto’o, Torres, Bony isimlerini gündeminde tutan siyah-beyazlılar, Gomez ile anlaşılamaması durumunda, golcü listesini daha da genişletecek.
Bu arada iki sezondur Beşiktaş’a önerilen Mario Balotelli’nin bir kez daha siyah-beyazlı kulübe teklif edildiği ortaya çıktı. Daha önce gece hayatını sevmesi ve disiplinsiz hareketleri nedeniyle Balotelli’ye soğuk bakan yönetimin, İtalyan golcünün menajerlerine ne olumlu ne de olumsuz bir yanıt vermediği aktarıldı. Bu konuda şimdilik sessiz kalmayı tercih eden siyah-beyazlılar golcü transferini geçen sezon olduğu gibi bonservis bedeli ödemeden bitirmeye çalışıyor.
27 golü bulunuyor
Mario Gomez, EURO 2016’da Almanya’nın en önemli gol ayaklarından biri olacak. 30 yaşındaki oyuncunun 63 milli maçta 27 golü bulunuyor.
Kaynak : Milliyet

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder