Gomez : "Beşiktaş en önemli kupayı aldı." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Euro 2016 öncesi kamp döneminde basın'ın karşısına çıkmak için Podolski ile bir araya gelen Beşiktaşımız'ın Alman yıldızı Mario Gomez, takımdaki durumunun henüz netlik kazanmadığını belirtti.


Alman Milli Takımı’na çağrılan Beşiktaş’ın gol kralı oyuncusu Mario Gomez ile, Galatasaray’ın Panzeri Lukas Podolski, Milli Takım kampında ortak bir basın toplantısı düzenlediler. Her iki oyuncu EURO 2016’ya yönelik görüşlerini açıklarken, diğer taraftan da birbirlerine taş atarak basın toplantısını izleyenleri neşelendirdiler.
GOMEZ, ŞU SÖZLERİ SARFETTİ:“EURO 2016’ya iddialı bir biçimde katılıyoruz. Alman Milli Takımı’nın neler yapacağını dünya biliyor. Bu kupayı kaldırmak için her türlü çabayı göstereceğiz. Takım olarak geleceğimiz en üst seviyeye geldik. Kariyerimde bugüne kadar kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim. Beşiktaş beni yeniden hayata döndürdü diyebilirim. Bu benim için gurur kaynağı oldu. Geleceğim konusunda henüz net bir açıklama yapmak istemiyorum.”

PODOLSKİ’NİN GÖRÜŞLERİ İSE ÖZETLE ŞÖYLEYDİ:“Fransa’da büyük başarılar elde etmek istiyoruz. Bu da Kupayı almaktan geçer. Şampiyonluk bizim için çok uzakta değil. Buraya piyon olarak gelmedim. Bu benim Alman Milli Takımı’nda yedinci turnuvam olacak. Bunları anlatırken ne mesaj verdiğim ortaya çıkmaktadır.”
“GALATASARAY’DA KALACAĞIM”Lukas Podolski sözlerine devamla birde Galatasaray Kulübü ile ilgili geleceğini ortaya koydu ve şunları söyledi: “İstanbul’da mutluyum. Euro 2016 bittikten sonra tatil yapıp takımıma döneceğim. Türkiye Kupası’nı Beşiktaş alsın, bizde Lig’i kazanalım.” Podolski’nin bu sözlerine atıfta bulunan Gomez ise, “Beşiktaş en önemli kupayı aldı. Diğer kupanın fazla önemi olduğunu düşünmüyorum.”
Kaynak : AMKSpor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder