Mas'tan yönetime ters köşe - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Savunmaya takviye arayışlarını sürdüren Beşiktaş ile yıllık 2 milyon Euro’ya anlaşma sağlayan Arjantinli yıldız, kulüpten imza parası da isteyince yönetim, bonservisi elinde olan oyuncunun menaceriyle pazarlıklara yeniden başladı.Yeni sezon öncesinde takıma yeni bir sol bek kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, bu doğrultuda Arjantin Ligi ekibi San Lorenzo’yla sözleşmesi sona eren Emmanuel Mas’ı gündemine almıştı.

27 yaşındaki futbolcunun menacerini İstanbul’a getiren yönetim, 2 milyon Euro’luk yıllık ücret ve 3+1 yıllık sözleşme konusunda anlaşma sağladı.

Bu gelişme sonrasında resmi imzaları atmaya hazırlanan Kartal’a, Mas’ın cephesinden gelen ikinci bir talep şok etkisi yarattı. Tecrübeli futbolcunun, bonservisi elinde bulunması sebebiyle son anda 2,5 milyon Euro’luk imza parası istemesi sonrasında görüşmeler durma noktasına geldi.

Yönetimin tavrı belli
Daha önce San Lorenzo formasıyla 2014 yılında Güney Amerika’nın Şampiyonlar Ligi olarak kabul edilen Copa Libertadores’i kazanan yıldız futbolcudan 2,5 milyon Euro’luk bedel konusunda indirime gitmesini isteyen yönetimin, bu doğrultudaki talebini Mas’ın menacerine ilettiği öğrenildi.    

Kaynak : Fanatik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder