"Aboubakar, Cenk Tosun'dan formayı alır" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Hürriyet'in Beşiktaş muhabiri İsmail Er ile köşe yazarı Kenan Başaran'dan değerlendirmeler...

Hürriyet gazetesinin internet üzerinden yayınladığı "Muhabirinden" adlı programda, Beşiktaş muhabiri İsmail Er ve köşe yazarı Kenan Başaran, gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

İSMAİL ER: ABOUBAKAR, FORMAYI CENK'TEN ALIR

"Beşiktaş, derbide büyük hayalkırıklığına uğradı. Çünkü yenilmeyi hiç beklemiyorlardı. Vedat Okyar'ın lafını hatırlayalım. Sen büyük takımsan kalede hakem bile olsa kazanacaksın.

Süper Lig'in en kaliteli oyuncuları Beşiktaş'ta... Yönetim derbi sonrası çok doğru bir karar aldı: Kimse çıkıp birilerine cevap vermesin. En iyi cevabı futbolcular sahada verecek. Beşiktaş, Karabük'ü yener. Bence 3 farklı bir galibiyet alır.

Futbolcular derbiden sonra dağılmadı. Bilakis şampiyonluk için daha da kenetlendiler.

Aboubakar, formayı Cenk'ten alır. Şenol Güneş, Aboubakar'a çok önem veriyor.

Hasan Çetinkaya'nın kafasını yaran kişi derhal kameralarla tespit edildi."

KENAN BAŞARAN: YÖNETİM ÇARŞI'YA SAHİP ÇIKMALI

"Derbi iki ayrıldı. Tosic'e kadar derbi Tosic'ten sonra derbi... Van Persie ya hiç disipline verilmeyecekti ya da dilden olduğu gibi şorttan da gitmeliydi. Tosic kafa atıyor ama bir Zidane kafası değil. Van Persie profesyonelce onun hareketini kullandı. Herkes kendini kaybedebilir ama Şenol Güneş asla. 10 kişi kalmak Beşiktaş için dünyanın sonu değildi. Beşiktaş, Kadıköy'de F.Bahçe'yi kalecisiz 4-3 yenmiş bir takım.

Karabük maçı 12 puanlık bir maç. Derbi sonrası rakipler puan kaybı bekliyor. Beşiktaş kazanırsa kendisi 3 puan kazanacak ama aynı zamanda onun kaybetmesini bekleyen Başakşehir 3, G.Saray 3 ve F.Bahçe de 3 puan kaybetmiş gibi olacak. O yüzden 12 puanlık bir maç.

Koridorlarda ne yaşandığını biz gazeteciler bilmiyoruz. Yazdıklarımız çizdiklerimiz kulüplerin bize anlattıkları. Ama bakıyorum bir çok gazeteci sanki koridordaymış gibi sanki birebir görmüş gibi yazıp çiziyor. Ayıp.  Kulüpler karşılıklı özür dileyince bazı gazetecilerin biledikleri bıçaklar ve baltalar ellerinde kaldı!

Betonla değil ruhla maç kazanılır. Derbide Çarşı'nın çocukları vardı ama ruhu yoktu. Vodafone Arena'ya hala daha Çarşı'nın ruhu gelmiş değil. Bugünler güzel günler ama yönetim kötü günleri de düşünerek Çarşı'ya sahip çıkmalı. Çarşı da hatalarını gözden geçirecek. Olması gereken şu: Yeni statta bir yer belirlenecek ve oranın biletlerinde de biraz indirim yapılacak."

Kaynak: Hürriyet

ŞENOL GÜNEŞ : BEN KONUŞUNCA YANLIŞ ANLIYORLAR

QUARESMA İLE 2020'YE...

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN OCAK AYI TRANSFER LİSTESİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder