Şenol Güneşle Hedef 2021 - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş ligde şampiyonluk ve Avrupa’da başarı hesapları yaparken yönetim Güneş için harekete geçti. Başarılı hocaya kısa bir süre içinde 4 yıllık resmi teklif yapılacak.

Ligde şampiyonluğun en güçlü adayı olarak gösterilen Beşiktaş bir yandan da Avrupa Ligi'nde başarılı olmanın hesaplarını yapıyor. Yönetim bu gururu yaşarken diğer taraftan futbol takımının başarısında büyük pay sahibi olan Şenol Güneş'e 4 yıllık yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Beşiktaş Yönetimi'nin en kısa zamanda Güneş'e 4 yıllık yeni bir sözleşme teklif edeceği öğrenildi. Beşiktaş geçen sezon başında Güneş ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme yapmıştı. Yeni mukavelenin imzalanması durumunda 1 yıllık opsiyon geçersiz olacak ve 2017 Haziran ayında başlayacak 4 yıllık yeni kontrat devreye girecek. Şenol Güneş'e teklif yapacak olan yönetim tecrübeli çalıştırıcının yanıtına göre hareket edecek.

64 yaşındaki teknik adamın teklifi kabul etmesi durumunda resmi imzalar atılacak. Geçen sezon Siyah- Beyazlı takımla şampiyonluk yaşayan Şenol Güneş, 4 yıllık yeni sözleşmeyi imzalarsa Beşiktaş tarihinin en uzun görevde kalan teknik adamlarından biri olacak. Beşiktaş'ta İngiliz hoca Gordon Milne 1987-1993 yılları arasında 6 sezon görev yaparak en uzun süre çalışan hoca olmuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş lig ve Avrupa'da hedefi büyüttü. Ligde arka arkaya 2. kez şampiyonluk yaşamak isteyen Güneş, Avrupa Ligi'nde de çıtayı yükseltti.

Beşiktaş'ın 2 sezondan beri ligin en başarılı takımı olmasında en büyük pay sahibi Güneş. Tecrübeli hoca bu sezon da takımını şampiyonluğa taşımaya çok yakın.

Kaynak: Takvim


ŞENOL GÜNEŞ : BEN KONUŞUNCA YANLIŞ ANLIYORLAR

QUARESMA İLE 2020'YE...

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN OCAK AYI TRANSFER LİSTESİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder