Beşiktaş, Caner Erkin transferini resmen açıkladı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş, Caner Erkin transferini resmen açıkladı!

Share This

Beşiktaş, Caner Erkin'i 750 bin euroya Inter'den transfer ettiğini açıkladı. Caner ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Öte yandan Beşiktaş, Luiz Rhodolfo'nun Flamengo'ya transfer için de görüşmelere başlandığını duyurdu.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın KAP'a yaptığı bildirimde, "Caner Erkin'in transferi konusunda İnter kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. İnter kulübüne 750.000 AVRO sözleşme fesih bedeli ödenecektir. Kulübümüz ile oyuncu arasındaki güncel sözleşme hükümleri muhafaza edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Caner Erkin, geçen sezon Beşiktaş'ta 11 maçta 797 dakika şans buldu ve 2 asist yaptı.

CANER ERKİN: "ÇOK HUZURLU VE MUTLUYUM"
Geçen sezon sakatlığı nedeniyle 2. yarıda forma giyemeyen Caner Erkin, Beşiktaş'ta tekrar huzuru bulduğunu açıklamıştı.

Caner Erkin, "Fenerbahçe'de oynarken ailevi sorunlar yaşadım. Mutsuz bir evlilik yapmıştım, sonrasında ayrıldım. Şimdi ise eşimle çok huzurlu ve mutluyum. Çok daha agresiftim sahada, şimdi biraz hafifledi. F.Bahçe'de oynarken ailevi sorunlar yaşadım. Mutsuz bir evlilik yapmıştım, sonrasında ayrıldım. Şimdi ise eşimle çok huzurlu ve mutluyum. Çok daha agresiftim sahada, şimdi biraz hafifledi" ifadelerini kullanmıştı.


BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ