En büyük transfer o olacaktı ama! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

En büyük transfer o olacaktı ama!

Share This

Beşiktaşlı yöneticiler Şampiyonluğun ardından sessiz sedasız Tamer Tuna'nın takımdan ayrılması nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşıyor:


siyahlabeyaz | “Bu yaz kimseyi almayıp sadece Tamer Tuna’yı takımda tutabilmiş olsaydıkdahi çok büyük bir iş yapmış olurduk. Onun gitmesi bizim için büyük kayıp.”

BEŞİKTAŞLI yöneticiler yardımcı antrenör Tamer Tuna’nın takımdan ayrılması nedeniyle son derece üzgün... Çok önemli bir değeri kaybettiklerini ifade eden yöneticiler, “Biz Tamer Tuna’yı bir proje olarak göreve getirmiştik. Hatta 2015-16 sezonu başında Şenol Güneş ile anlaşma yapmadan önce Tamer Tuna’yla el sıkışmıştık. Şenol Hoca’nın yanında tecrübesini büyütüp ileride takımın teknik direktörü olmasını istiyorduk.

‘YOLU AÇIK OLSUN’
ESKİ futbolcumuz, son derece düzgün bir karakter. Oyuncularla diyaloğu çok iyiydi. Kendisinin son iki yılda kazandığımız şampiyonluklarda ciddi payı var. Bu yaz kimseyi almadığımızı ve sadece Tamer Tuna’yı takımda tutmayı başardığımızı düşünelim... Yine de çok büyük iş yapmış olurduk. Eğer takımda kalsaydı, en büyük transfer olurdu. Onun gitmesi bizim için büyük kayıp. Yolu açık olsun” ifadelerini kullandılar.

Kaynak : Şampiy10 / Erdal Cömert

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ