Beşiktaş Negredo transferini borsaya bildirdi - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Negredo transferini borsaya bildirdi

Share This

Beşiktaş'ta Negredo transferi resmi olarak bitti. Beşiktaş yöneticisi Umut Güner, İspanya'ya giderek Valencia ve Negredo ile son pürüzleri giderdi ve süper yıldız Negredo'ya imzayı attırdı. Siyah-Beyazlı yönetim sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Alvaro Negredo'nun transfer olduğunu açıkladı. Siyah beyazlılar oyuncu ve kulübüyle görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.Beşiktaş'ta Negredo transferi bitti. Önceki gün akşam saatlerinde İspanya'ya uçan Umut GünerNegredo ile prensip anlaşmasına vardı ve imzalar atıldı.

Menajer Ahmet Bulut'un Negredo ve Valencia ile pürüzleri gidermesinden hemen sonra Beşiktaş yöneticisi Umut Güner imzalar için İspanya'ya uçtu. Negredo ile bir araya gelen Umut Güner, yıldız forvete imzayı attırdı. 

Yıllık 4.5 milyon euro

Alınan bilgiye göre Negredo ile 2+1 sözleşme yapılacak. Oyuncuya yıllık 4.5 milyon euro, kulübüne ise 2.5 milyon bonservis bedeli verilecek.

Umut Güner ve Negredo'nun bugün İstanbul'a gelerek sağlık kontrolünden geçecek. 

Beşiktaş borsaya bildirdi

Beşiktaş, Negredo transferi için Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildiri yaptı. Yapılan bildiride 'Alvaro Negredo Sanchez'in transferi konusunda kendisi ve kulübü Valencia ile görüşmelere başlanmıştır' dendi. 

Video ile açıklandı

Beşiktaş, yıldız futbolcu Alvaro Negredo'nun transfer olduğunu bir video yayınlayarak duyurdu. Quaresma, Pepe ve Negredo'nun yer aldığı videoda #ComeToBeşiktaş etiketi kullanıldı.

Kaynak: Fanatik


BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ