"Bu takımın ne olduğunu bu maçlarda herkes görecek." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

"Bu takımın ne olduğunu bu maçlarda herkes görecek."

Share This

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, siyah beyazlı yönetime Monaco maçı ile birlikte ayağa kalkacaklarının sözünü verdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş yönetimi ve Şenol Güneş, Süper Lig'de kaybedilen 8 puanı masaya yatırdı. Beşiktaşteknik direktörü Şenol Güneş, yöneticilerle yaptığı görüşmede, siyah beyazlı takımda yaşanan düşüşün geçiçi olduğunu Monaco maçı ile birlikte bambaşka bir Beşiktaş izleteceklerini belirtti.


Beşiktaş'ta Şenol Güneş, umut dolu mesajlar verdi
Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Gençlerbirliği karşısında alınan yenilgi sonrasında yönetimle görüştü. Yapılan görüşmede siyah beyazlı takımın yaşadığı düşüş masaya yatırılırken, Şenol Güneş Monaco maçı ile birlikte ayağa kalkacaklarını belirtti.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Gençlerbirliği maçı sonrası yöneticilerle bir görüşme yapan Güneş, "Biz büyük bir takımız, kısa sürede ayağa kalkarız. Monaco maçında bambaşka bir takım izlettireceğiz. Karamsarlığa kapılmak yersiz" diye konuştu.ÖNEMLİ OLAN DERS ÇIKARMAK

Tecrübeli hoca zaman zaman olumsuz sonuçlar alınabileceğine dikkat çekerek, "Önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır. Bu takımın yeniden yükselişe geçeceğine şüphem yok" dedi.

GÜCÜMÜZÜ HERKES GÖRECEK
Beşiktaş'ın zorlu maçlar oynayacağını belirten Güneş, "Bu takımın ne olduğunu bu maçlarda herkes görecek. Beşiktaş ligde ve Avrupa'da gücünü herkese gösterecek" ifadesini kullandı.

Kaynak : Futbol Arena