Cenk'i övmeye gerek yok çünkü Cenk'in bir fiyatı yok! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Cenk'i övmeye gerek yok çünkü Cenk'in bir fiyatı yok!

Share This

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan 90+ programında Beşiktaş'ın, Monaco deplasmanında aldığı galibiyeti değerlendirirken Cenk Tosun'la ilgili carpıcı ifadeler kullandısiyahlabeyaz | Demirkol; ”Bu grup çok acayip. Son torbadan gelen takım bir kaç sene sonra birinci torbada olabilir. Bu kadar dengeli bir grupta iki maçı deplasmanda kazanmak kolay değil. Ligde kriz var ama Avrupa’da yok. Gençlerbirliği ve Trabzonspor maçlarında eksik kadro ile puan kaybedildi. Başka hoca olsa takımı değiştirirdi. Her hoca farklı işler yapayım da buradan 1 puan alayım kafasında olurdu. Geçen sene Advocaat’ın yaptığı gibi. Ama bunu yapmıyorsun, oyunun neyse aynı şekilde gidiyorsun. Bir futbol fabrikasının karşısına geçiyorsun; ”Ben kendi futbolumu oynayacağım” diyorsun. Sadece 9 puan alındı değil, detayında çok acayip bir durum var” ifadelerini kullandı.


Quaresma'nın her maçta bu kadar demarke top alabilmesi, görünmeyen bir yetenek. Maç aslında 2-1. Çok net bir golü vermedi hakem. Cenk'in çıkardığı, Babel'in vurduğu top... İnanılır gibi değil. Beni şaşırtan isim Pepe. Kendi standartının altında kaldı. Biraz dağınık. Umarım 2. yarıda tecrübesiyle toparlanır. Beşiktaş şimdiye kadar standartında işler yapıyor. Klasik golünü attı Cenk'i artık övmeye gerek yok standartını oturttu.

Cenk Tosun'un bonservis bedelinin şu anda tavanı yok. Diyelim ki Cenk Tosun'a 30 milyon Euro verdiler, 'artır' diyeceksin. Şampiyonlar Ligi'nde yapıyor adam bu işleri. Buradan çok olumlu şeyler çıkar. Bu tip oyuncuların fiyatını alıcı değil satıcı belirler.

Beşiktaş için çok tartışılan bu dönemde çok önemli bir başarı. Büyük bir soğukkanlılık. Beşiktaş tarih yazarak 3'te 3 yaptı. Üstelik 2'si deplasmanda. Yapılan işin değeri büyük. Beşiktaş, ciddiyetini korusa 4-5 olurdu sonuç.

Siyahlabeyaz