TFF'nin seçmediği Vodafone Park, "Dünyanın en iyi stadyum'u" oylamasında! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

TFF'nin seçmediği Vodafone Park, "Dünyanın en iyi stadyum'u" oylamasında!

Share This

TFF'nin Euro 2024 için şehir bazında verdiği liste içine dahil edilmeyen 2 stadyumdan biri olan Vodafone Park dünyaca ünlü bir oylamada finalist oldu.


siyahlabeyaz | Vodafone Park, ‘Dünyanın en iyi stadyumlarının’ belirlendiği "The Stadium Business Design&Development Awards" ödüllerinde finalist oldu.


Resmi sitemizden yapılan paylaşım ile oylama bilgiler taraftarlarla paylaşılırken oy verebilmek için bir de link paylaşıldı

İşte o açıklama ve oylama linki :
 Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu unvanına sahip, Beşiktaşımızın mabedi Vodafone Park, ‘Dünyanın en iyi stadyumlarının’ halk oylaması ile belirlendiği The Stadium Business Design&Development Awards ödüllerinde finalist oldu.

Vodafone Park’ı birinciliğe taşımak isteyen taraftarlarımız internet üzerinden 10 Kasım’a kadar oy verebilecek.

10 Kasım’a kadar sürecek halk oylaması ile birincinin belirleneceği yarışmada Vodafone Park, Atletico Madrid’in yeni stadyumu Wanda Metropolitano, Liverpool’un stadyumu Anfield gibi güçlü rakiplerle yarışacak.

Vodafone Park’a oy vermek isteyenlerin www.surveymonkey.co.uk adresi üzerinden ‘Project Of The Year Award’ kategorisine kadar ilerleyerek buradan Vodafone Park’ı seçmesi yeterli olacak.

Siyahlabeyaz