Fenerbahçe Doğuş maçı öncesi taraftarlara önemli bilgilendirme! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fenerbahçe Doğuş maçı öncesi taraftarlara önemli bilgilendirme!

Share This

Yeni yılın son gününde Akatlar'da derbi mücadelesine çıkacak olan Beşiktaş Sompo Japan'ın Basketbol şubesi önemli bir bilgilendirmede bulundu...


siyahlabeyaz | İşte siyah beyazlı kulüpten derbi öncesi yapılan açıklama...


Beşiktaş Sompo Japan Takımımız, 2017 yılının son gününde Fenerbahçe Doğuş ile çok önemli bir maça çıkacaktır. Ligin ilk yarısında evimizde oynayacağımız bu son maçta alacağımız galibiyetin önemi çok büyüktür.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde tek hedefi şampiyonluk olan Beşiktaş Sompo Japan Takımımıza taraftarımızın en iyi desteği vereceğinden şüphemiz yoktur.

Unutmayalım ki; daha önce meydana gelen tribün olaylarından dolayı Kulübümüz bir çok kez para cezasına çarptırılmış ve artık oluşacak olaylardan ötürü ağır para ve saha kapatma cezalarıyla karşı karşıya kalmış durumdadır. Fenerbahçe Doğuş maçında alacağımız bir ceza, bir sonraki iç saha maçında Takımımızı yalnız bırakmak demektir.

Fenerbahçe Doğuş maçında; Sadece takımımıza destek olalım. Küfür etmeyelim, ettirmeyelim. Sahaya yabancı madde atmayalım, attırmayalım.

Beşiktaşımıza yakışır şekilde Beşiktaş Sompo Japan Takımımızı zafere taşıyalım.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK Basketbol Şubesi