Ali Naibi: 'Bu sene kupayı almak istiyoruz' - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Futbol Takımı İdari Direktörü Ali Naibi, Ziraat Türkiye Kupası'nı en son 2010-2011 sezonunda kazandıklarını ve bu özlemlerini gidermek istediklerini söyledi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Futbol Takımı İdari Direktörü Ali Naibi,  Ziraat Türkiye Kupası'nı en son 2010-2011 sezonunda kazandıklarını ve bu  özlemlerini gidermek istediklerini söyledi.


Ali Naibi, Türkiye Futbol Federasyonunun Riva'daki tesisinde  gerçekleştirilen kura çekimi sonunda çeyrek finalde Gençlerbirliği ile  eşleşmelerini değerlendirdi.

Çeyrek finale gelen 8 takımın da başarılı sonuçlar aldığını anlatan  Naibi, "Gençlerbirliği ile bu sene Ankara'da oynadığımız karşılaşmada iyi bir  netice alamadık. Umuyorum turu geçen biz olacağız. Şubat ayında zorlu bir  fikstürümüz var. Ancak bu kupayı da 2011 yılından beri kazanamıyoruz. Bu sene  kazanmayı ümit ediyoruz." diye konuştu.

Yarı finaldeki olası bir Fenerbahçe eşleşmesinin sorulması üzerine  Naibi, "Maçlar oynanmadan kazanılmıyor. Futbol, sürprizlere açık bir oyun. İki  takım da turu geçerse 4-5 gün içinde Fenerbahçe ile evimizde iki derbi oynamış  olacağız." ifadelerini kullandı.

Ali Naibi, transferle ilgili şu anda bir gelişme olmadığını,  çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

Kaynak : Skorer