FLAŞ | Changchun Yatai ile Benfica’nın üç gündür Talisca için pazarlık halinde...! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

FLAŞ | Changchun Yatai ile Benfica’nın üç gündür Talisca için pazarlık halinde...!

Share This

Portekiz medyası, Beşiktaş’la kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Anderson Talisca için yeni bir iddia ortaya attı.


siyahlabeyaz | Portekiz medyası, Beşiktaş’la kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Anderson Talisca için yeni bir iddia ortaya attı. Ülke basınında yer alan haberlerde, Çin kulübü Changchun Yatai ile Benfica’nın üç gündür Talisca için pazarlık halinde oldukları savunuldu.


Çin ekibinin 20 milyon euro olan ilk teklifini önceki akşam 30 milyon euroya kadar çıkardığı ileri sürüldü. Brezilyalı futbolcunun da kendisine önerilen astronomik ücretten çok memnun kaldığı ve Benfica’nın kısa süre içinde bu transferi sonuçlandırmak istediği vurgulandı.

Portekiz basını, Beşiktaş’ın 6 milyon euro karşılığında Talisca’yı bırakmaya hazır olduğunu yazdı. Siyah-beyazlı kulübün satışın gerçekleşmesi halinde Benfica’ya bu sezon için ödemesi gereken 2 milyon euroluk kiralama ücretini vermeyeceği de aktarıldı.

Kaynak : Skorer