Lens'ten Robben'e : "Hazır ol! Vodafone Park'te bizim borumuz öter..." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Lens'ten Robben'e : "Hazır ol! Vodafone Park'te bizim borumuz öter..."

Share This

Beşiktaşlı futbolcu Jeremain Lens, Antalya kampında takımı ve kendi performansı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | Beşiktaşlı futbolcu Jeremain Lens sezonun ikinci yarısında Antalya'da devam eden kamp çalışmaları üzerine BJK TV'nin sorularını yanıtladı. Hollandalı futbolcu takımının ve kendi performansını yorumlarken, Bayern Münih'e de mesaj yolladı


"KAMP İYİ GEÇİYOR"
Tüm takım iyi başladık. Genel olarak her şey iyi gidiyor. Umarım bu şekilde devam eder.

"BEŞİKTAŞ'TA UYUM SORUNU YAŞAMADIM"
Oyuncuların zaten büyük bölümü benim için tanıdık yüzlerdi. Futbol dünyasından tanıdığım isimlerdi. Uyum anlamında sorun yaşamadım. Performans anlamında iniş çıkışlarım oldu ve şimdi daha iyi olmak için çalışıyorum. Önümüzde önemli hedefler var. Takım arkadaşlarımla birlikte hep birlikte hedefleri gerçekleştirmek için çalışacağız.

"DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERECEĞİMİ BİLİYORUM"
Ligin ilk yarısındaki performansım yeteri kadar iyi değildi. Bundan çok daha iyisini yapabileceğimi biliyorum.


"ÜST ÜSTE 3. ŞAMPİYONLUK İÇİN BURADAYIZ"
Belki çok maç kaybetmedik ama beraberlik sayımız fazla. Milli takım araları ve Şampiyonlar Ligi sonrasında fazla puan kaybettik. Bunları yapmamız gerekiyor. Şu anda tüm futbolcuların motivasyonu üst düzeyde. Üst üste 3. şampiyonluk için buradayız. Ligin ikinci yarısında hataları azaltıp hedefe doğru ilerleyeceğiz. Buna inanıyorum.

"LİGDE RAKİPLERİMİZ BİZE %200 İLE OYNUYOR"
Şampiyonlar Ligi ile lig maçlarındaki perfornamsımız biraz da rakiplerle ilgili de bir durum. Şampiyonlar Ligi'nde daha kaliteli takımlarla oynadık. Bu takımlar daha açık ve geniş alanlar bırakarak oynuyor. Ligde birçok takım son şampiyonu yenebilmek %200 motivasyonla ve daha kapalı oynuyor. Bu da sizi zorluyor. Şampiyonlar Ligi'nde bizim gruptan çıkmamızın zor olduğu görünüyordu ve grubu lider bitirdik. Kalitemizin yüksek olduğunu biliyoruz ve şimdi bunu lige yansıtmak istiyoruz.


"BÜTÜN SUÇU HAKEMLERE YÜKLEYEMEYİZ"
Lens hakemlerin oyunu yavaşlatıp yavaşlatmadığı yönündeki soruya, "Bütün suçu hakemlere yükleyemeyiz. Şunu da unutmamalıyız. Ligdeki birçok maçta yeteri kadar fırsat yakaladık ama bunları gole çeviremedik. Ligin ikinci yarısında daha iyi konsantre olacağız." diye yanıt verdi.

"COME TO BEŞİKTAŞ YARATICI VE ÖZEL BİR ŞEY"
Come to Beşiktaş, Beşiktaş'a özgü bir durum. Yaratıcı ve özel bir şey. Hoş bir şey.

"VİDA BİRÇOK ANLAMDA KATKI SAĞLAYACAKTIR"
Beşiktaş taraftarları ve Türk futbolseverler Vida'yı çok iyi tanıyor. Ben de onunla 2 sene oynadım. Güçlü ve agresif bir savunma oyuncusu. Birçok anlamda takıma katkı sağlayacaktır. Ligin ikinci yarısında bunu gösterecektir.

"BAYERN MÜNİH KARŞISINDA ŞANSIMIZ..."
Birçok insan bize Bayern Münih karşısında şans tanımıyor. Ancak grup aşamasında da yine birçok insan kalifiye olamayacağımızı düşünüyordu. Bayern Münih'e karşı en iyi maçımızdan da iyisini oynamamız gerekiyor. Futbol her şeye açık.

"ROBBEN'E MESAJ: VODAFONE PARK'TA BİZİM BORUMUZ ÖTER"
Jeremain Lens son olarak Bayern Münih'in yıldızı Robben'e ne mesaj göndermek istersin şeklindeki soruya, "Beşiktaş'a gelmek için hazır ol. Bizim stadımızda patron biziz. Vodafone Park'ta bizim borumuz öter." şeklinde yanıt verdi.

Kaynak : Futbol Arena