Vida'dan taraftara mesaj: 'Vodafone Park’ta oynamak için sabırsızlanıyorum' - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Vida'dan taraftara mesaj: 'Vodafone Park’ta oynamak için sabırsızlanıyorum'

Share This

Ara transfer döneminin ilk yıldızlarından olan Beşiktaş'ın Hırvat stoperi Domagoj Vida, BJK TV'ye önemli açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | Öne çıkan değerlendirmeler şu şekilde:


“Antalya kampı hızlı ve güzel geçti. Takıma çabuk adapte oldum. Beşiktaş’ın çok büyük bir aile olduğunu gördüm. Uzun yıllardır burada oynamış gibi kendimi hissettim. Takım arkadaşlarım çok iyi insanlar. Bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum."

"İlk maçımda üç puan almak önemliydi. İlk maçım iyi geçti diyebilirim. Elimden gelen her şeyi vermeye çalışacağım. Zamanla daha iyi olacağımı düşünüyorum. Yeni arkadaşlarımın oyununa uyum sağlamak için zaman gerekir, şu an her şey yolunda. Süper Lig çok güçlü. Ukrayna Ligi de çok güçlüydü. Burada tempo yüksek. "

"Sezon sonuna kadar mücadelemizi en üst seviyede vereceğiz. En iyi olduğumuzu sahada göstereceğiz. Vodafone Park’ta oynamak için sabırsızlanıyorum. Evimizdeki ikinci yarının ilk maçından mutlu ayrılacağımızı düşünüyorum. Taraftarlarımızın enerjisini görmek istiyorum. Beşiktaş taraftarı inanılmaz. Fazla söze gerek yok. Sözlerin en yükseği derim onlar için."


"Ailem geldikten sonra İstanbul’a alışacağım. İstanbul inanılmaz bir şehir. Burada çok mutlu olacağımı düşünüyorum.”

Domagoj Vida, röportajın son bölümünde tek kelime olarak verdiği cevaplarda; Teknik Direktörümüz Şenol Güneş için ‘Beyefendi’, Pepe için ‘Şampiyon’, Mitrovic için ‘Geleceğin Oyuncusu’, Quaresma için ‘Rüzgar’ ve Negredo için ‘Güçlü’ ifadelerini kullandı.

Kaynak : Ajansspor