Beşiktaş’ın transfer gözdesi sözleşme yeniledi! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş’ın transfer gözdesi sözleşme yeniledi!

Share This

Brezilya Ligi takımlarından Palmeiras’ın 26 yaşındaki kanat oyuncusu, Palmeiras ile sözleşmesini 2022 yılına kadar uzattı.


siyahlabeyaz | Yaz transfer döneminde ismi Beşiktaş ile anılan Brezilyalı futbolcu ile Çin takımları da ilgileniyordu. Çin’de 4 katı fazla maaş almayı kabul etmeyip takımında kalan Dudu, sözleşmenin ardından Palmeiras tarihine geçmek istediğini söyledi.


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sezon başında Dudu ile ilgilendiklerini açık bir şekilde belirtmiş ancak Brezilyalı futbolcu, ülkesinde kalmayı tercih etmişti.

 TÜRKİYE’DEN TEKLİFİ AÇIKLAMIŞTI
Geçtiğimiz günlerde Türkiye’den teklif aldığını doğrulayan Dudu, ”Burada üçüncü yılımı geçiriyorum ve Palmeiras’ın as oyuncularından biri oldum. teklifler gelmesi normal. Türkiye’den gelen teklifler vardı. Geçen günlerde Çin’den teklifler geldi. Başkana her zaman burada mutlu olduğumu söyledim. Buradaki hedefimi daha bitirmedim. Umarım kalmaya devam ederim” sözlerini kullanmıştı.