Önder Özen: "Talisca Dünya kupasına gitti. Bir tane frikikten yapıştırdı golü, Ne olacak?" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Önder Özen: "Talisca Dünya kupasına gitti. Bir tane frikikten yapıştırdı golü, Ne olacak?"

Share This

Ünlü spor adamı ve Teknik Direktör Önder Özen, Bein Sports'ta ki programında Güntekin Onay ile beraber Talisca'nın Brezilya Milli Takımı'na seçilmesiyle alakalı görüşlerini bildirdiler.


siyahlabeyaz |  Önder Özen, Bein Sports'ta Güntekin Onay ile beraber Talisca'nın Brezilya milli takıma seçilmesi hakkında açıklamalarda bulundular.


BEŞİKTAŞLI TARAFTARLAR İFTİHAR EDİYORLAR
Beşiktaş'ın 21 milyon euroluk satın alma opsiyonuna sahip olduğunu ifade eden Özen, "Beşiktaş'lı taraftarlar, kendi evladı gibi gördüğü Talisca'yı dünya kupasına görecekleri için iftihar ediyorlar. Beşiktaş, benim bildiğim eğer opsiyon tarihini geçirmeden 21 milyon euro'yu taahhüt ederse, oyuncunun sahibi olabiliyor" dedi.

''DEVRİM OLUR''
Talisca'nın 55-60 milyon euroluk bir potansiyeli olduğunu vurgulayan Özen, "Beşiktaş, Talisca'yı alırsa devrimi olur, kurtuluşu olur bu. Beşiktaş, icra dosyalarından geldi bugünlere. Elinde böyle bir fırsat var, bu oyuncu altın yumurtlar. Bu oyuncunun yeni menaceri Jorge Mendes. Kontratını yapacağı oyuncunun prezentasyon kabiliyeti dünyanın en iyisidir. Oyuncu daha 23 yaşında. Dünya kupasına gitti. Bir tane frikikten yapıştırdı golü, Ne olacak? Ne konuşacağız? Oldu, 55'lik, 60'lık" ifadelerini kullandı.
ŞU AN 21 MİLYONSA REELİ 30 MİLYON
Talisca'nın pozisyon itibariyle az rastlanan bir futbolcu olduğunun altını çizen Özen, "Premier lig takımlarının, her birinin ikinci forvet ihtiyacı var. Kaç tane aday var? Dybala, Coutinho var mı başka?  Para yetmez bunlara. Bir tek bu çocuk (Talisca) var. Borç yiğidin kamçcısıdır, ben hayatımda kredi çekmedim. Ancak şu konuda açıkça söylüyorum, oyuncu değerli, şu an piyasa değeri Beşiktaş'ın yaptığı kontratın çok üzerinde. Değeri şu an 21 milyonsa, oyuncunun reel değeri 30 milyon euro" şeklinde konuştu. (Sporx)